News

Proszę się rejestrować i udzielać na blogu.Proszę również dodawać komentarze do różnych działów.Dodaj się do obserwatorów i zostaw komentarz po sobie oraz udzielaj się i być aktywny/na na blogu.

wtorek, 7 lutego 2012

Data Premiery Gry Alan Wake na PC


Pamiętacie Alan Wake na PC był zapowiadany 7 lat temu, i oto nadchodzi jego premiera! Studio Remedy poinformowało, że wersja która..
czekała prawie 7 lat, ujrzy sklepowe pułki 16 lutego. Czemu tak długo?

“Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby właściciele komputerów osobistych byli zadowoleni z gry, którą wkrótce otrzymają” – powiedział Markus Maki (CTO Remedy Studio)

Podstawowa wersja gry będzie zawierać 2 dodatki DLC (“The Signal” i “The Writer”), będą dwie moż


liwości zakupu: pudełkowa i cyfrowa (Steam i Orgin) zapłacimy za nie 29,99 dolarów, dostępna też wersja kolekcjonerska ma kosztować 34,99 dolarów.

Jak zapowiedział Markus Maki wersja pecetowa będzie lepiej dopracowana technologiczne niż ta na Xbox 360, która miała premierę w 2010 roku. Grać będziemy mogli w 3D i w trybie multiscreen, więc szykujmy się na trójwymiarowy dreszczyk w którym pomachamy latarką za pomocą myszki, nie pada.

Dodatkowa informacja: Alan Wake wyjdzie tydzień wcześniej przed jego nową częścią na Xbox 360, czyli Alan Wake’s American Nightmare, a pojawi się ona w sklepach 22 lutego.

1 komentarze: