News

Proszę się rejestrować i udzielać na blogu.Proszę również dodawać komentarze do różnych działów.Dodaj się do obserwatorów i zostaw komentarz po sobie oraz udzielaj się i być aktywny/na na blogu.

środa, 22 lutego 2012

Intel Wprowadza Zestaw Chłodznia Wodnego


Intel na rynek komponentów chłodzenia wodnego wprowadza swój produkt – Thermal Solution. W skład systemu wchodzą trzy..
Intel na rynek komponentów chłodzenia wodnego wprowadza swój produkt – Thermal Solution.
W skład systemu wchodzą trzy elementy: Radiator o średnicy 120 mm, blok wodny z zintegrowaną pompą tłoczącą ciecz oraz rurki przez które ciecz jest transportowana.
Radiator zbudowany z aluminium i współpracujący z nim wentylator skutecznie odprowadzają nadmiar ciepła, blok wodny o miedzianej podstawie zintegrowany jest z pompą co zmniejsza wielkość zestawu, natomiast Cooler z PWM który wykonuję od 800 do 2200 obrotów na minutę i wytwarza  przepływ powietrza równy 125 m3/h  idealnie cyrkuluję wnętrze komputera.
Thermal Solution wyróżnia się tym że chwile po rozpakowaniu jest gotowy do montażu, i nie potrzebuje żadnej dodatkowej obsługi od momentu zamontowania, jedynym ogranicznikiem umiejscowienia chłodzenia jest długość węży które mają 32cm.
Zestaw polecany jest dla osób początkujących z wodnym chłodzeniem jak i dla wymagających użytkowników, Intel Thermal Solution poradzi sobie z nawet z najgorętszym sprzętem, koszt zestawu to około 400 zł.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz